رنگ سال ۲۰۲۳ چیست؟ (رنگ سال جدید و رنگ سال ۱۴۰۲)

همیشه در انتهای سال همه منتظریم که ببینیم رنگ سال جدید چه رنگی هست. در اکثر صحبت ها این جملات را میشنویم.

رنگ امسال چه رنگی هست؟

رنگ سال جدید چه رنگی است؟

امسال چه رنگی باید بپوشم؟

و…

خب امروز همراه ما باشید تا پاسخ این سوالات را دریابیم. البته همانطور که میدانید با توجه به نزدیک بودن سال ۱۴۰۲ ایرانیان رنگ سال ۲۰۲۳ را به عنوان رنگ سال ۱۴۰۲ نیز استفاده میکنند. پس ما در این مقاله هم رنگ سال میلادی جدید را میشناسیم و هم رنگ سال شمسی جدید. پس برای دانستن رنگ سال جدید همراه ما باشید.

رنگ سال 2023

رنگ سال ۲۰۲۳

رنگ سال جدید چیست؟

طبق روال هر ساله شرکت پنتون، رنگ سال۲۰۲۳ را اعلام کرد. امسال شرکت پنتون رنگ سال را  رنگ قرمز پرشین (Viva Magenta) اعلام کرده است. در حقیقت رنگ سال جدید رنگ قرمز پرشین است.

رنگ سال 1402

رنگ سال ۱۴۰۲

کد رنگ سال ۲۰۲۳ چیست؟

همونطور که میدونید هر رنگی یک کد اختصاصی دارد. کد رنگ قرمز پرشین (رنگ سال۲۰۲۳ و رنگ سال ۱۴۰۲ bc2649 است. رنگ جعبه ای که در پایین میبینید رنگ سال جدید است و کد رنگ نیز روی آن نوشته شد است.

کد رنگ سال 2023

کد رنگ سال ۲۰۲۳

 

عکس رنگ سال ۲۰۲۳ و رنگ سال ۱۴۰۲

تصاویری که در این پست استفاده کردیم با کد رنگ سال جدید آماده شده است. ما سعی نمودیم از نمونه های متنوعی برای نشان دادن رن سال استفاده کنیم.

رنگ سال جدید

رنگ سال جدید

همانطور که پیشتر گفتیم رنگ سال جدید قرمز پرشین است. این رنگ به انتخاب شرکت پنتون به عنوان رنگ سال ۲۰۲۳ مشخص شده است. آکادمی تیراژه بیوتی سال خوب و خوشی را برای همه شما آرزو میکند و پیشاپیش سال نو را به شما تبریک میگوید. امیدواریم امسال سال یکی از بهترین سالهای زندگی شما باشد.

ما در سال جدید هم در کنار شما خواهیم بود و دوره های تخصصی آرایشگری  را برای شما اجرا خواهیم کرد. اگر در خصوص دوره های آموزشی متنوع تیراژه بیوتی سوالی داشتید با ما در تماس باشید.

در ضمن دوره های ویژه تزریق ژل و بوتاکس نیز در سال جدید با متدهای روز دنبال خواهد شد.


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!