دوره آموزشی رنگ و لایت در ترکیه و آشنایی با روش های جدید رنگ

دوره تخصصی رنگ و لایت در ترکیه یکی از بهترین دوره‌های رنگ و لایت است که شما در این دوره به خوبی با آموزش تکنیک‌های رنگ و لایت آشنا می شوید. آموزش جدیدترین تکنیک‌های رنگ مو که بسیاری از افراد به آن علاقه دارند را در دوره تخصصی رنگ و لایت در ترکیه می توانید به خوبی یاد بگیرید.

دوره آموزشی رنگ و لایت

دوره آموزشی رنگ و لایت

دوره تخصصی رنگ و و مش در ترکیه

دوره آموزشی رنگ و لایت و اطلاعات مربوط به آن

تیراژه بیوتی ، آکادمی تخصصی آموزش رنگ و کار با مواد در ترکیه

 

دوره تخصصی رنگ و لایت در ترکیه یکی از بهترین دوره‌های رنگ و لایت است که شما در این دوره به خوبی با آموزش تکنیک‌های رنگ و مش آشنا می شوید.

آموزش جدیدترین تکنیک‌های رنگ مو که بسیاری از افراد به آن علاقه دارند را در دوره تخصصی رنگ و لایت در ترکیه می توانید به خوبی یاد بگیرید. بسیاری از افراد برای یادگیری رنگ و لایت و آموزش آمبره مو به کلاس تخصصی آموزش رنگ مو باید مراجعه کنند ولی با دوره تخصصی که در ترکیه برگزار می‌شود

شما می توانید با جدیدترین و بهترین روش‌های رنگ مو آشنایی به دست آورید که تنها چند جلسه بیشتر زمان نمی برد.
افرادی که در مرکز تخصصی آموزش رنگ و لایت مشغول به فعالیت هستند می توانند در دوره تخصصی رنگ و مش در ترکیه و دوره آموزش رنگ و کار با مواد شرکت کنند تا با جدیدترین و بهترین شیوه‌های رنگ و لایت آشنایی بیشتری به دست آورند.

به طور کلی رنگ و لایت روش کلی و عمومی دارد که شاید افراد بسیاری با آن آشنایی داشته باشند ولی در دوره تخصصی رنگ و لایت در ترکیه روش‌های نوین و جدیدی به شما آموخته می‌شود که شما می توانید با یادگیری این روش ها در کار خود حرفه ای تر شوید

بیشتر بدانیم : مدرک بین المللی آرایشی را از کجا دریافت کنیم

دوره آموزشی رنگ و لایت

دوره آموزشی رنگ و لایت

برای اینکه با آموزش کلی رنگ و لایت آشنایی بیشتری داشته باشید در ادامه توضیحاتی را ارائه می دهیم

 

دوره تخصصی رنگ و لایت در ترکیه و انواع روش‌های رنگ و لایت

در دوره تخصصی رنگ و لایت در ترکیه روش‌های متنوع رنگ و لایت در دوره آموزش رنگ و کار با مواد به شما آموزش داده می‌شود که شما با شرکت در کلاس تخصصی آموزش رنگ مو می توانید با انواع این روش‌های آشنایی بیشتری داشته باشید

آموزش رنگ و مش

آموزش رنگ و مش

برخی از مهمترین روش‌های رنگ و لایت که در کلاس تخصصی آموزش رنگ مو آموزش داده می‌شود عبارت است از

 

 آموزش مو لایت و توضیحات مربوط به این دوره

یکی از انواع لایت رنگ مو که در دوره تخصصی رنگ و لایت در ترکیه می توانید با انجام آن آشنا شوید مو لایت است. این رنگ مو ترکیبی است از‌های لایت و مش، که این عمل را به صورت همزمان بر روی موهای رنگ شده و یا موهای طبیعی انجام می دهند.

در این روش برای شروع کار یک ردیف از موها را لایت می نمایند و ردیفی از موها را رها می‌کنند و به همین ترتیب رنگ مو را ادامه می دهیم. بعد از اینکه کار تمام شود مو دارای سه ردیف می‌شود که یکی از آنها موهای رنگ شده است، دیگری موهای طبیعی و لایه سوم موهای دکلره است

دوره آموزش رنگ و مش

دوره آموزش رنگ و مش

.

 دوره دی لایت و آموزش های مربوط به آن

یکی دیگر از روش‌های رنگ و لایت که در دوره تخصصی رنگ و لایت در ترکیه می توانید با آموزش جدیدترین تکنیک‌های رنگ مو آشنا شوید، روش دی لایت است.

شروع کار این روش به این ترتیب است که باید ریشه مو را تیره کنیم و ساقه مو را روشن تر نماییم. در این روش رنگ و لایت خانم‌هایی که دارای موهای تیره هستند و موهای خود را با دکلره روشن می‌کنند، بعد از دو یا سه ماه که ریشه موهایشان در می آید و تیره می‌شود را دی لایت می نامند.

تضادی که بین رنگ روشن و رنگ تیره در موهای شما ایجاد می‌شود زیبایی بی نظیری را به موهایتان می بخشد.

 

دوره آموزشی رنگ و لایت

دوره آموزشی رنگ و لایت

سان لایت چیست و آموزش های مربوط به آن کدام است

سان لایت یکی دیگر از روش‌های رنگ و لایت در آموزش تکنیک‌های رنگ و لایت به شمار می رود که در دوره تخصصی رنگ و لایت در ترکیه می توانید با آن آشنا شوید.

در این روش باید زمینه مو را تا پایه هفت و یا شش روشن کنید و بعد از آن روی آن را مش استخوانی بگذارید. زمینه مو در این روش رنگ و لایت باید بدون دکلره کردن روشن شود و به همین دلیل از زمینه شش و یا هفت استفاده می‌کنند و بعد از آن روی آن رنگ مش می گذارند.

یکی از نکات بسیار مهم که در دوره آموزش رنگ و کار با مواد به شما آموزش داده می‌شود این است که، برای رنساژ کردن روی مش باید از رنگ‌هایی که خیلی روشن هستند و یا رنگ بژ استفاده کنیم

دوره آموزشی رنگ و لایت

دوره آموزشی رنگ و لایت

بیشتر بدانیم : آموزش تخصصی میکاپ عروس

آموزش ویو لایت و توضیحات مربوط به آن

همانطوری که بیان کردیم در دوره تخصصی رنگ و لایت در ترکیه کلاس تخصصی آموزش رنگ مو، برگزار می‌شود که در این کلاس انواع روش‌های رنگ و لایت را می توانید به خوبی یاد بگیرید.

در این روش بخشی از موها را‌های لایت می‌کنند، اما رنگ‌هایی که در این قسمت مورد استفاده باید قرار بگیرد رنگ شرابی تیره، آلبالویی، مسی و بنفش است. ترکیب رنگی این رنگ و لایت بسیار زیبا و جذاب است و تاثیر بسیار زیادی در زیبایی موهای شما دارد.

 

رنگ موی جدید

رنگ موی جدید

هاف لاین چیست ؟


یکی دیگر از انواع رنگ و لایت که در دوره تخصصی رنگ و لایت در ترکیه می توانید با روش انجام دادن آن آشنا شوید هاف لایت است. در این روش بخشی از موها را تیره می‌کنند و بخشی دیگر از آن را روشن می‌کنند.

اگر موهای فرد برای انجام این روش کوتاه باشد، باید مانند مدل قارچی زیر موها را تا قسمتی که زیر گردن می آید را رنگ تیره بزنیم و قسمت بالای سر را که مانند چتر است را رنگ روشن بزنیم.

یکی از نکاتی بسیار مهمی که در کلاس تخصصی آموزش رنگ وجود دارد و به آن بسیار تاکید می‌کنند این است که، باید رنگ روشن و تیره در موهای به خوبی مشخص شود و شما متوجه تضاد رنگی آن دو می شوید

آمبره مو

آمبره مو

آموزش تخصصی آمبره و موارد آموزشی 

در دوره تخصصی رنگ و لایت در ترکیه آموزش آمبره مو هم به کسانی که علاقه دارند آموزش داده می‌شود. رنگ موی آمبره زیبایی و جذابیت بسیاری در موها ایجاد می کند و به همین دلیل امروزه افراد زیادی به این روش علاقه دارند.

انجام روش آمبره بر روی مو به گونه ای است که باید رنگ مو از ریشه شروع شود و رنگ آن را تیره کنند تا زمانی که به ساقه رسید رنگ روشن تر شود. بر این اساس این مدل رنگ مو از تیره به روشن شروع می‌شود و امروزه طرفداران بسیاری را در بین انواع رنگ و لایت پیدا کرده است.

آموزش رنگ مو در ترکیه

آموزش رنگ مو در ترکیه

سامبره چیست و نکات آموزشی مربوط به آن

 

سامبره یکی دیگر از روش‌های رنگ و لایت است که شما با روش‌های جدید و نوین انجام آن در دوره تخصصی رنگ و لایت در ترکیه می توانید آَشنایی بیشتری داشته باشید.

این روش ترکیبی از بالیاژ و آمبره است که برای انجام آن از رنگ تیره و رنگ روشن باید استفاده نمود. رنگ تیره شروع کار است و زمانی که به ساقه مو نزدیکتر می شویم باید از رنگ روشن استفاده کنیم

دوره تخصصی رنگ و لایت در ترکیه بسیار تخصصی تر از دوره‌های دیگر است و شما با تمامی روش‌های رنگ و لایت که در بالا بیان کردیم به خوبی آشنا می شوید. انجام هر یک از این روش‌هایی که در بالا بیان کردیم در کلاس تخصصی آموزش رنگ با ابداع بهترین و جدیدترین روش ها صورت می گیرد که شاید بسیاری از شما در مورد روش‌های جدید آن اطلاعات زیادی نداشته باشید.

شرکت در دوره تخصصی رنگ و لایت در ترکیه یکی از بهترین فرصت‌هایی است که شما می توانید توانایی کار خود را بالاتر ببرید و در زمینه رنگ و لایت حرفه ای تر شوید.

بر همین اساس اگر مایل باشید می توانید در این دوره شرکت کنید و دانش و علم خود را در انجام تمامی روش‌های بیان شده افزایش دهید. با شرکت در دوره‌های تخصصی رنگ و لایت با بسیاری از مربی‌هایی که دانش بسیاری در این زمینه دارند آشنا شوید

اموزش رنگ مو استانبول

اموزش رنگ مو استانبول

دوره آموزشی رنگ و لایت را در مرکز تخصصی آموزش رنگ موی تیراژه بگذرانید

این دوره ها زیر نظر مجربترین اساتید بین المللی در کشور ترکیه برگزار میشود . مدارک بین المللی اعطا شده در این دوره ها قابل استناد و پیگیری در تمامی کشور ها میباشد

مزیت های شرکت در این دوره ها

  • دریافت مدرک بین المللی
  • معرفی به بازارهای کار در ترکیه
  • پشتیبانی همیشگی و رایگان

اینستاگرام ما0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!