دوره آرایشگری درترکیه و مدارک معتبر بین المللی

راهنمای دوره ی آرایشگری در ترکیه و مدارک بین المللی آرایشگری

دوره آرایشگری در ترکیه

دوره آرایشگری در ترکیه

این مقاله یک راهنمای دورهای آرایشگری در ترکیه برای شماست. هر ساله تعداد زیادی دورهای آرایشگری در ترکیه در حال برگزاری است که یکی از امکانات ویژه و پرطرفدار در این کشور محسوب می شوند.

ترکیه به دلیل امکانات آموزشی، دانشگاه ها و موسسه های مشهور، کشوری است که علاوه بر جاذبه های توریستی، محلی برای آموزش و کسب مهارت های فنی، علمی و هنری است. این دوره ها به همین دلایل، به شدت مورد توجه آرایشگران ایرانی قرار گرفته اند و روز به روز به تعداد کسانی که به دنبال اخذ مدرک آرایشگری معتبر از این دوره ها هستند افزایش می یابد.
به دلیل معروفیت صنعت مد، طراحی لباس و مدلینگ، دوره های آموزش فراوانی توسط اساتید مجرب برگزار می شود که افراد زیادی از تمام دنیا به دنبال شرکت و حضور در این دوره ها هستند.

افراد متقاضی برای حضور باید در دورهای آرایشگری در ترکیه ثبت نام و از قبل اعلام حضور کنند. این دوره آرایشگری در ترکیه توسط افراد و اساتید آرایشگری مجرب و معروف برگزار می شود و گواهی نامه حضور و پایان دوره برای افراد متقضی صادر می شود.
بطور مثال می توان از آکادمی مد استانبول نام برد که محلی است برای برگزاری انواع دوره های هنری، از جمله دورهای آرایشگری که مدرک های بین المللی معتبری به شرکت کنندگان در این دوره ها اختصاص داده می شود.

با دریافت این مدرک ها می توانید در هر نقطه از دنیا به آرایشگری حرفه ای مشغول شوید و کسب درآمد بپردازید. این دوره ها به صورت فصلی و یا هر ۴ ماه در شهرهای مختلف ترکیه برگزار می شود.

با گذراندن این دوره های  آرایشگری در ترکیه، می توانید به کار و درآمد زایی در ترکیه بپردازید

آرایشگری در ترکیه

آرایشگری در ترکیه

.

 

ترکیه و و صنعت مد و آرایشگری

اگر تا به حال به ترکیه سفر کرده باشید احتمالاً می دانید که این صنعت در ترکیه بسیار تخصصی و پیش رفته است و در سالن های بسیار مجهز برگزار می شوند. از این رو، ترکیه در صنعت مد و آرایشگری بسیار پیش گام است.
دورهای آرایشگری در ترکیه با کلاس های متنوع و با معرفی ابزار جدید، همراه با مربیان حرفه ای و تمرینات مناسب می تواند پیش رفتی در زمینه ی کسب و کار شما به شمار رود.
بعضی دوره ی آرایشگری در ترکیه به صورت گروهی و بعضی دیگر به صورت فردی برگزار می شوند و شما حق انتخاب دارید که در کدام دوره شرکت کنید.
این دوره ها مورد تایید دولت ترکیه هستند که می توان به صورت حرفه ای و توسط موسسه های مرتبط مدارک آن ها را دریافت کنید.

البته باید قبل از آن در دوره های تکمیلی شرکت کنید که ممکن است بین سه تا شش ماه زمان ببرند.

همچنین برای دریافت مدرک ها، به غیر از گواهی گذراندن دوره، باید در آزمون های برگزار شده شرکت کنید. البته دوره ی آرایشگری در ترکیه برای افرادی که زمان کافی ندارند، به صورت کوتاه تر نیز برگزار می شود.

آموزش میکاپ در ترکیه

آموزش میکاپ در ترکیه

ویژگی دوره های آرایشگری در ترکیه

در اینجا می خواهیم به نقد دروه ی آرایشگری در ترکیه بپردازیم. از مهم ترین و برجسته ترین ویژگی دوره ی آرایشگری در ترکیه می توان به سبک کار جدید در آموزش آن ها اشاره کرد. در دوره ی آرایشگری در ترکیه، می توانید کار با مواد جدید و مدرن در دنیا را بیاموزید.
اساتید برتر و معروف این دوره ها هر آرایشگری را به خود جذب می کند. تمام آرایشگران دنیا با شنیدن نام این اساتید ترغیب به شرکت در این دوره ها می شود.
ارائه مدرک معتبر حضور در این دوره ها از شاخص ترین ویژگی این دوره هاست. با دریافت این مدرک ها می توانید در کشور ترکیه و یا هر جای دیگری مشغول به کار حرفه ای شوید و درآمد کسب کنید.

بیشتر بدانیم : مدرک بین المللی گریم و میکاپ در آکادمی تیراژه بیوتی ترکیه

هزینه ی دوره ی آرایشگری در ترکیه

هزینه ی دوره ی آرایشگری در ترکیه مانند دوره های دیگری از جمله، دیزاین و طراحی لباس، با توجه به نوع دوره و موسسات برگزار کننده و استاد آموزش دهنده، متفاوت است.

آموزش آرایشگری در استانبول

آموزش آرایشگری در استانبول

بهترین دورهای آرایشگری در ترکیه

دوره ی آرایشگری مبتدی میکاپ
دوره ی آموزشی آرایشگری متوسط میکاپ
دوره ی آموزشی میکاپ و شینیون پیش رفته
دوره ی آموزشی رنگ مو و کراتین و احیای مو مقدماتی
دوره ی آموزشی رنگ مو و کراتین و احیای مو پیش رفته
آموزش مانیکور و پدیکور و پروتز ناخن
دوره ی آموزشی ماساژ
دوره ی آموزشی لیزر موهای زائد
دوره ی آمورشی اکستنشن مو و مژه
دوره های مختلف تتو
دوره های زیبایی پوست
دوره ی آرایش دائم
دوره ی باربرینگ در ترکیه

مدرک بین المللی میکروبلیدینگ

مدرک بین المللی میکروبلیدینگ

نکات مهم در مورد دورهای آرایشگری در ترکیه

نا گفته نماند برای شرکت در دوره ها و تاثیر پذیری بیش تر از محتوا ی آموزشی می بایست پیش زمینه ی مختصری از آرایشگری داشته باشید. دوره  آرایشگری برای اقایان و بانوان به صورت یکسان برگزار می شود.

در پایان هر دوره، مدرک معتبر بین المللی مختص همان دوره صادر شده و به شما اهدا می شود. همچنین لازم به ذکر است که این دوره های آموزشی آرایشگری در ترکیه محدودیت سنی ندارند.
با داشتن گواهی گذراندن این کلاسها در ترکیه می توانید در ترکیه و ایران مشغول به کار شوید. برای وارد شدن به بازار کار در استانبول، شرایط کمی متفاوت است. فرد متقاضی باید اقامت ترکیه را داشته باشد و بتواند مهارت های خود در آرایشگری را به نمایش بگذارد.

به این ترتیب، با دریافت مدرک دوره ها، می توانند در استانبول به آرایشگری و کسب درآمد بپردازند. این یک ایده ی اقتصادی است که می تواند برای مهاجران مناسب باشد

آموزش آرایشگری

آموزش آرایشگری

.

اگر اقامت یک ساله در استانبول را دارید، می توانید برای دریافت مدرک آرایشگری و شرکت در دوره ها اقدام کنید.
این کلاسها در ترکیه به صورت کوتاه تر و فشرده تر نیز برای کسانی که وقت زیادی برای حضور در این کشور را ندارند، برگزار می شود. در انتهای دوره نیز گواهی شرکت در دوره نیز به شما اهدا خواهد شد.
برای شرکت در دوره ی آرایشگری در ترکیه، باید سکونت در ترکیه، ثبت نام در دوره ها، پیگیری و انتخاب کلاس در ترکیه، رفت و آمد و مسائل دیگر را در نظر داشته باشید

با ما لازم نیست نگران هیچ کدام از این مسائل باشید. ما شما را در جریان مدت و هزینه ی دوره ها و مکان برگزاری دوره ی آرایشگری در ترکیه خواهیم گذاشت

اینستاگرام ما.


2 دیدگاه

مهستی · جولای 4, 2022 در 9:16 ق.ظ

برای آموزش چقدر باید هزینه کنیم وچه مراحلی راباید طی کنیم لطفا راکار بدهید؟

مهستی · جولای 4, 2022 در 9:17 ق.ظ

برای آموزش چقدر باید هزینه کنیم و چه مراحلی را باید طی کنیم لطفا راهکار بدهید؟

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!