آموزش پیرایش مردانه از مقدماتی تا حرفه ای

چگونه بیاموزیم و مدرک بین المللی آرایشگری مردانه را دریافت کنیم

آموزش پیرایش مردانه

آموزش پیرایش مردانه

در ادامه به آموزش پیرایش مردانه خواهیم پرداخت و بهترین برنامه های آموزشی و کاربردی پیرایشگری مردانه را به صورت حرفه ای با هم بررسی خواهیم کرد. شاید شما نیز بخواهید با روش های جدید پیرایش مردانه و فشن های روز دنیا آشنا شوید. روش های جدید به صورت حرفه ای، سریع و کارآمد به تربیت آرایشگرهای حرفه ای می پردازد.
ده سال پیش به سختی می توانستیم مرد ها را متقاعد کنیم که در آینه نگاه کنند.

به فکر هیچ مردی نمی رسید که بخواهد از تونیک های تقویت کننده ی مو، سرم شبانه ی آلفا، آب رسان یا کرم دور چشم، مواد میکاپ، گریم و فید استفاده کند. سلامت پوست و مو اهمیت زیادی برای مردان نداشت.

امروزه آموزش پیرایش مردانه پیشرفت زیادی کرده و حتی برای آن دوره های حرفه ای برگزار می شود. مردان نیز استقبال زیادی از این پیرایش ها می کنند و خیلی بیشتر از قبل به خود می رسند. این دوره ها به صورت مقدماتی تا پیشرفته برگزار می شوند.

آموزش پیرایش مردانه

آموزش پیرایش مردانه

پیرایش به چه معناست؟

امروزه میان واژه های آرایش و پیرایش تفاوت معنایی وجود دارد. با وجود این تفاوت در معنا، این دو واژه معمولاً به صورت جایگزین استفاده می شوند.
پیرایش به معنی کاستن چیزی از چهره به هدف تمیزی و بهداشت و در کنار آن زیبایی است. آرایش به معنی افزودن چیزی به هدف زیبایی هر چه بیش تر است.

پیرایش مردانه ترکیه

پیرایش مردانه ترکیه

پیرایشگر کیست؟

پیرایشگر مردانه فردی است که در حوزه ی مراقبت زیبایی تخصص دارد و قادر به انجام فعالیت هایی مثل اصلاح سر و صورت و گردن، گریم، فید، میکاپ، مشاوره دادن به مشتری، شامپو کردن و براشینگ، کوتاه کردن مو با قیچی و ماشین باشد.

پیرایشگر باید کار با ماشین، قیچی، حالت دهنده های مو، سشوار مواد آرایشی و مهارت هایی از این قبیل را بلد باشد.
امروزه علاوه بر این مهارت های اولیه، یک پیرایشگر خوب باید با خدمات دیگری نیز اشنایی داشته باشد که در ادامه به معرفی این خدمات خواهیم پرداخت.

آموزش پیرایش مردانه

آموزش پیرایش مردانه

آشنایی ابتدایی با پیرایش مردانه

می توانید با تهیه ی خود آموز ها یا چرخیدن در اینترنت با ابتدایی ترین موضوعات در آموزش پیرایش مردانه آشنا شوید. سازمان فنی و حرفه ای نیز هر ساله دوره هایی را برگزار می کند که می توانید از آن استفاده کنید.

در محل زندگی خود بهترین کلاس پیرایش مردانه را انتخاب کنید تا یک مدرک معتبر دریافت کنید. دریافت این مدرک می تواند زمینه ی آغاز فعالیت شما در این حوزه باشد. با یادگیری اصول اولیه، می توانید در اینترنت به یادگیری مدل های جدید بپردازید.

به روز بودن برای یک آرایشگر از مهم ترین مسائل است که باید در آموزش پیرایش مردانه در نظر گرفته شود

وی باید

  • دارای رزومه کاری معتبر باشد
  • نمونه کارهای موفق داشته باشد
  • دوره دیده و دارای مدرارک بین المللی باشد

 

اصلاح موی مردانه

اصلاح موی مردانه

مراحل آموزش پیرایش مردانه

در ابتدای آموزش پیرایش مردانه باید نحوه ی پذیرش مشتری را بیاموزید. روش های برقراری ارتباط با مشتری، مدیریت محیط و شناخت سلیقه ی مشتری از مسائل مهم در شروع کار هستند.

باید نحوه ی پذیرش مشتری را بدانید و به درخواست و اعتراض او رسیدگی کنید. با او صحبت کنید تا بدانید باید چه کاری برای او انجام دهید. در نهایت نیز باید رضایت مشتری را جلب کنید.
در مرحله ی بعد از آموزش پیرایش مردانه، باید با شامپو کردن و شستشوی موی سر آشنا شوید. برای این کار، باید انواع شامپو و انواع مو رو بشناسید تا به انتخاب صحیح شوینده برای هر فرد بپردازید.

درجه حرارت آب را تنظیم می کنید و سر مشتری را در محل شستشو استقرار می دهید. بعضی انواع مو نیاز به نرم کننده دارند. در انتها مو را با حوله خشک می کنید

آموزش پیرایش مردانه

آموزش پیرایش مردانه

آموزش پیرایش مردانه

مرحله مهم و تعیین کننده

.
کوتاه کردن موی سر با شانه و قیچی در مرحله ی بعد از آموزش پیرایش مردانه قرار دارد. باید بتوانید فرم سر و صورت را تشخیص دهید و ساختار مو و انواع آن را بشناسید. وسایل کار شما شانه و برس و قیچی هستند که باید کار با آن ها را بدانید.

قوانین و روش کوتاه کردن مور را در آموزش پیرایش مردانه خواهید آموخت. باید صندلی را درست تنظیم کنید و طرز گرفتن صحیح شانه و قیچی را بدانید. ایستادن صحیح پیرایشگر نیز بسیار مهم است. قبل از قیچی کردن باید نحوه ی جداسازی موها را بدانید. گاه باید برای کوتاه کردن مو از ماشین دستی، برقی و یا شارژی با نمره های مختلف کمک بگیرید.

روش های استفاده از ماشین اصلاح را نیز در دوره ی آموزش پیرایش مردانه خواهید آموخت.
در آموزش پیرایش مردانه رسم خطوط اطراف سر و گردن را می آموزید. باید انواع خطوط صاف و منحنی اطراف سر را بشناسید. انواع خطوط، با توجه به شکل سر و صورت و گردن متفاوت است

آموزش پیرایش مردانه

باید بتوانید با توجه به فرم سر و گردن و صورت، به ترسیم این خطوط بپردازید. ایجاد هماهنگی میان مدل مو و فرم صورت را در نظر داشته باشید. خرد کردن مو یا همان پیتاژ با انواع قیچی از جمله مهارت های مورد نیاز هستند.
در آموزش پیرایش مردانه، ریش و کوتاه کردن و حالت دادن به آن را می آموزید. دانستن روش های پوشش گذاری جهت کوتاه کردن ریش نیز اهمیت دارد. باید با انواع خطوط صورت در محل گونه، سبیل و گردن آشنا شوید.

در آموزش پیرایش مردانه، روش ترسیم خطوط صورت با فرم صورت را خواهید آموخت.
براشینگ و خشک کردن مو با سشوار در آموزش پیرایش مردانه اهمیت دارد. باید روش دست گرفتن سشوار، انواع برس، انواع لوسیون، نرم کننده ی مو، ژل های مخصوص حالت دهی مو را بدانید. برای حالت دهی موی سر روش های مختلفی وجود دارد.

باید با توجه به اندازه و جنس مو، برس صحیح را انتخاب کنید. برای حالت دهی به مو، دست گرفتن صحیح سشوار و برس روش خاص خود را دارد که باید با آشنا شوید. لوسیون ها و حالت دهنده های مخصوصی وجود دارد که باید از آن ها به طور مناسب استفاده کنید. در آموزش پیرایش مردانه، روش های مختلف حالت دهی به موی سر را می آموزید.

آموزش آرایشگری مردانه

آموزش آرایشگری مردانه

آموزش پیرایش مردانه

بیشتر بدانیم : مدرک بین المللی آرایشگری در ترکیه

دوره های جدید آموزش پیرایش مردانه

امروزه با توجه به نیاز مشتری، پیرایش مردانه به چیزی فراتر از موارد گفته شده تبدیل شده است. استفاده از شوینده های صورت، آب رسان، ژل های اصلاح، اپیلاسیون بدن، بخور دهی، پاکسازی پوست ، میکاپ، فید، گریم نیاز امروزه ی مردان هستند.

بعضی ها علاقه دارند موهای خود را کراتین کنند. پس یادگیری این موارد برای یک پیرایشگر حرفه ای اهمیت پیدا می کند. در آموزش پیرایش مردانه، به این نکات توجه شده و دوره های جدیدی برای آن تنظیم می شود.

با گذراندن این دوره ها می توانید سطح کیفی کار پیرایشگری خود را بهبود ببخشید. با فراگیری دوره های جدید می توانید مشتریان بیشتری به دست آورید و رضایت آن ها را بالا ببرید و از این راه به کسب درآمد برسید.
آموزش مهارتهایی مانند پیرایش مردانه که در همه جای دنیا به کار می آید جزو نکاتی است که اگر به فکر مهاجرت هستید حتمن باید آن را در نظر بگیرید. شما با گذارندن چنین دوره هایی و تسلط بر روی مهارتهای آن میتوانید به هر نقطه از دنیا مهاجرت کنید و نگرانی راجع به شغل و درآمد خود نداشته باشید. پس همین امروز دست به کار شوید و یکی از مراکز آموزش پیرایش و سلمانی مردانه را جستجو کنید

آرایشگاه مردانه استانیول

آرایشگاه مردانه استانیول

پیرایش مردانه در ترکیه

کالج تخصصی تیراژه بیوتی ترکیه برگزارکننده انواع آموزش های آرایشگری در این کشور میباشد . این آکادمی مدرک معتبر بین المللی دارای پیگیری را به هنرجویان و فارغ التحصیلات دوره های مختلف اعطا کرده ، آنها را به بازار کار در ترکیه و کشور های دیگر معرفی مینماید

به منظور کسب اطلاعات بیشتر لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید

۰۰۹۰۵۳۰۳۸۱۹۰۹۵

اینستاگرام ما

error: Content is protected !!