آرایش عروس و هر آنچه که باید بدانید و رعایت کنید

نگران شب عروسی و میکاپ عروس هستید؟

اطلاعات مربوط به گریم و میکاپ عروس را در ادامه بخوانید

کیفیت برگزاری شب عروسی و میکاپ عروس که برای آن انتخاب میکنید دست کمی از انتخاب همسر ندارد.

شما تنها یک فرصت برای بهترین درخشش و زیباترین حالت خود دارید و اگر بنا به هر دلیل و سهل انگاری از طرف هر کسی این شب را خراب کنید، افسوس آن تا همیشه با شما خواهد ماند

آرایش عروس

آرایش عروس

در این مقاله سعی میکنیم مهمترین نکاتی که پیش از برگزاری مراسم عروسی و مواردی که برای بهترین حالت و اجرای زیباترین میکاپ عروس لازم است را به شما بگوییم. با این مقاله وبلاگ تیراژه همراه باشید

.
نکات مهم آرایش عروس

مهمترین نکته‌ای که وجود دارد این است که امتحان و انتخاب طرح و شکل آرایش را به روزهای نزدیک به عروسی موکول نکنید. حداقل دو هفته پیش از شب عروسی با کمک آرایشگرتان سعی کنید که بهترین ترکیب و آرایشی را که به صورت و ظاهرتان می‌آید انتخاب کنید.

در این صورت امکان انتخاب بین مدلهای مختلف را خواهید داشت و میتوانید با فراغ بال و بدون استرس، مدلی را که بیش از همه به شما می‌آید انتخاب کنید.
در شب عروسیِ تمام زنان، یک نکته ثابت و بدون تغییر است و آن هم رنگ سفید لباس عروس است پس تمام برنامه‌هایی که برای آرایش عروس دارید را بر اساس این نکته ثابت طرح ریزی کنید

آرایش عروس

آرایش عروس

تمرین حالات با لباس عروس

بهتر است هر جلسه‌ای که برای امتحان طرحها و حالتهای مختلف میکاپ عروس میگذرانید را با یک لباس سفید پشت سر بگذارید تا دید و احساس بهتر و دقیقتری نسبت به آرایش و حالتی که خواهید داشت پیدا کنید.
رنگ سفید لباس عروس ممکن است با آرایشی که غلط و بدون فکر انتخاب شده باشد تبدیل به یک فاجعه شود. رنگ و حالت آرایش عروس باید به گونه‌ای باشد که تقارنی با رنگ سفید لباسی که میپوشد داشته باشد درغیر این صورت عروس تبدیل به تکه‌ای یخ که هیچ رنگ و جذابیت و گرمایی از خودش بروز نمیدهد میشود.
اصطلاح شب عروسی تنها یک اصطلاح است و شما در واقع باید یک روز کامل را با آرایش مخصوص این شب و کاری که آرایشگرتان کرده است طی کنید. به یاد داشته باشید که در این روز تحرک و رفت و آمد زیادی را انجام خواهید داد و تقریبا یک روز کامل را به برگزاری مراسم خواهید گذراند.

پس مطمئن شوید که آریشگرتان از بهترین لوازم میکاپ عروس برای شما استفاده کند و هیچ کوتاهی و خساستی در هزینه آرایش عروس انجام ندهید. به دنبال بهترین آرایشگر عروس که بیشترین نقد و نظر مثبت راجع به او و کارهایش وجود دارد بگردید تا خیالتان از بی‌نقص بودن این شب آسوده باشد

میکاپ عروس

میکاپ عروس

عکس و فیلم عروس بخش به یادماندنی مراسم

قسمت بزرگی از آرایش عروس بخاطر عکس و فیلمهایی است که در این شب از شما گرفته میشود و یک عمر زمان دارید تا برگردید و آنها را نگاه کنید. مواظب باشید که بهترین انتخاب را داشته باشید و گرفتار مد یا طرحهایی که به تازگی روی بورس آمده‌اند نشوید.

از رژ لبهای پُررنگتر در آرایش صورتتان استفاده کنید تا نمای بهتری به عکسهای شما بدهد.
حتمن همه خانمها قبل از عروسی به دفعات زیاد صفحات و ژورنالهای عروس را نگاه کرده‌اند و طرحها و شکلهای مختلفی را که برای زنان مختلف در سرتاسر دنیا در شب عروسی‌شان اجرا شده است دیده‌اند.

به خودتان اعتماد کنید و علاوه بر شنیدن پیشنهادات آرایشگر برای آرایش عروس، انتخاب نهایی را خودتان انجام دهید. عکسها و طرحهایی را که به آنها بیشتر علاقه دارید به آرایشگرتان بدهید و از او بخواهید که آرایش را به آن عکسها نزدیک کند

بیشتر بدانیم – مدرک بین المللی آرایشگری

گریم عروس

گریم عروس

رژیم غذایی مناسب در هفته انتهایی مراسم عروسی

.
از یک اشتباه بزرگ که تعداد زیادی از عروسها مرتکب آن میشوند آگاه باشید و از آن تا بینهایت دوری کنید، هرگز از موی مصنوعی استفاده نکنید! موی مصنوعی و تفاوت آن با موهای خودتان کاملن مشخص است و در نور فلش دوربینها بیشتر به چشم خواهد آمد و تا همیشه آنها را خواهید دید و افسوس خواهید خورد.
برای شب عروسی و داشتن آرایشی جذاب یادتان باشد که باید رژیم غذایی سالمی را هم بگذرانید.

نوشیدن آب را از دو هفته پیش از برگزاری مراسم افزایش دهید و میوه و سبزیجات را به مقدار زیاد وارد رژیم غذایی خودتان بکنید. به یاد داشته باشید که حتی ماهرترین آرایشگر که میتواند برای آرایش عروس معجزه کند هم احتیاج به صورت و پوستی صاف و باطراوت دارد که بتواند بهترین آرایشی را که میتواند بر روی صورتتان انجام دهد.
در نهایت اینکه سعی کنید استرس نداشته باشید و با شادی و حال خوب به سراغ مراسم عروسی بروید، قطعن این بهترین توصیه‌ای است که هر کسی میتواند به شما بکند. امیدواریم این مقاله کوتاه به شما نگاهی کلی درباره بایدها و نبایدهای آرایش عروس داده باشد

آرایشگاه ایرانی در بلژیک

آموزش میکاپ در اروپا.


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!